Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Politicky korektní cesta do pekel

8. 09. 2015 12:22:13
Multikulturní jednání se dnes rovná nekontrolované invazi jiné kultury, jiného náboženství či jiných zákonů, absolutně potlačujících zákony, kulturu a náboženství stávající.

Když má strach africký imigrant – strach před bídou, nutností pracovat nebo suchem, je to chudák zasluhující bezbřehou pomoc, slitování a pochopení. Má-li strach bílý Evropan – před zmenšujícím se životním prostorem, násilím v ulicích, nemocemi, nezaměstnaností, násilnickým a netolerantním náboženstvím a o budoucnost svých dětí, je to rasistický xenofob a fašista, kterého je třeba co nejpřísněji potrestat.

Africký imigrant, bydlící i s rodinou na ulici nebo ve slumu, znečisťující své okolí, okrádající běžné občany či prodávající drogy, je roztomilý člověk s milými exotickými zvyky, jemuž osud nepřál a je třeba poskytnout mu bezbřehou pomoc, slitování a pochopení. Bílý Evropan, nesprávně parkující u supermarketu, nesprávně vyplňující žádost o žádost o žádost o nějaký formulář či náhodou zapomenuvší zaplatit složenku za stočné, je ohavný kriminálník, příživník a je třeba ho ztrestat pokutou, vězením a návštěvou exekutora.

Africký imigrant bez vzdělání, hygienických návyků ani chuti pracovat, ovšem vyžadující v Evropě svatostánek pro své náboženství či absolutní zahalení všech děvčat od pěti do stodvaceti v širokém okolí je prima chlapík, obohacující evropskou kulturu a zachraňující vymírající populaci. Bílá žena na návštěvě muslimské země je donucena se obléci dle tamních zvyklostí, absolutně respektovat místní náboženství a kulturní zvyklosti. Jejich porušení může vést až ke znásilnění případně ukamenování.

Podřezávání a jiné brutální vraždění západních turistů, novinářů či humanitárních pracovníků v muslimských zemích je jen drobnou kaňkou na jinak křišťálově čisté tváři mírumilovného náboženství. Cedule s heslem „imigranty tady nechceme“ je v Evropě považována za extremistický, xenofobní, rasisticko-fašistický důkaz prohnilosti západní kultury a čin hodný pokuty, vězení a zostuzení. Mimochodem, proti cedulím se organizují sluníčkovské demonstrace občas končící násilím vůči držitelům oněch hesel. Ona mírumilovná mlčící většina muslimů se v ulicích neukázala ještě po žádném teroristickém činu nebo vraždě nějakého křesťana či bezvěrce. Pokud se v ulicích muslimové ukázali, tak jen kvůli pálení cizích vlajek, tleskání aktům terorizmu a provolávání nehynoucí slávy vraždícím mučedníkům.

Africký názor na povinnost Evropanů přijmout, ošatit, ubytovat a živit jakýkoliv počet migrantů je považován za spravedlivý, správný a lidsky obhajitelný. Názor bílého Evropana, že se sem všichni Afričané nevejdou a ti, co tu jsou se stávají bezpečnostním rizikem pro celou evropskou civilizaci je považován za xenofobní rasistický a nelidský a je třeba ho tvrdě trestat.

Nepotvrzená fotografie utonulého dítěte, která se úplnou náhodou objevila v médiích v pravou chvíli, bleskově obletěla internet a ( kupodivu asi opomenutím nerozostřená) byla podstrkována všem xenofobům, rasistům a jiným odpůrcům chaotické migrace jako důkaz strašlivého osudu chudáků utíkajících před válkou, hladem a bídou. Fotografie rabujících migrantů v ulicích evropských měst, fotografie migrantů zahazujících potravinovou pomoc uprostřed moře odpadků a špíny, natož informace o jejich nemocech či o okradených Evropanech a znásilněných Evropankách se v médiích objevit nesmí pro zjevnou politickou nekorektnost.

Zastřelený černý ozbrojený lupič v Americe je ostudou západní společnosti. Opatrná kritika požadavku Afrického imigranta ohledně přidělení bydlení, pravidelných dávek jídla a vysokých sociálních dávek je ostudou bílého Evropana.

Zdá se mi to nebo je něco opravdu špatně?

A ještě poznámka na závěr. Imigranti teď v Německu hromadně konvertují ke křesťanství, aby měli větší šanci dostat azyl. A sociální dávky. Odklon od islámu je ale přece pro muslimy smrtelný hřích, ne? To jeli přes půl světa, aby se tu z nich ze strachu před válkou stali křesťané? Proč prostě ze strachu doma „nedrželi hubu a krok“? Přišlo by je to levněji, pohodlněji a nemuseli by odjíždět do zemí těch hnusných, nevěřících psů. Nebo že by pro tučné dávky a pohodlné živobytí v Evropě velký Alláh přimhouřil oko nad konverzí k jiné víře? A až dostanou azyl, zase se konvertují na musulmany, protože budou mít v součtu větší práva než místní občané? Kdy začnou sluníčkáři a politici hájit i moje lidská práva, právo na lepší život, právo na svobodu vyznání, právo na svobodu, právo...?

Autor: Carlos Sardá | úterý 8.9.2015 12:22 | karma článku: 36.43 | přečteno: 1017x

Další články blogera

Carlos Sardá

Zelené mozky opět na scéně

Ekoteroristi ze skupiny Zelený mír nám zase ukázali, jak to s námi – lidstvem – myslí dobře. Sice vytvořili petici, ale ta téměř nikoho nezajímala a téměř nikdo s ní nesouhlasil.

3.10.2016 v 19:48 | Karma článku: 36.60 | Přečteno: 1187 | Diskuse

Carlos Sardá

Europoslanecké řešení krize

Vypadá to, že europoslanci už nemají do čeho píchnout, resp. že všechno opravdu důležité mají hotové.

5.8.2016 v 21:16 | Karma článku: 31.76 | Přečteno: 748 | Diskuse

Carlos Sardá

Evropa na skluzavce

Mít nějaké vlasy, jistě bych při sešupu na skluzavce všech těch korektností cítil, jak mi je cestou do pekla vítr čechrá.

15.1.2016 v 14:14 | Karma článku: 33.27 | Přečteno: 513 | Diskuse

Carlos Sardá

Evropská zbabělost pokračuje

Začínají se vyplňovat černé scénáře, které mnozí z nás naznačovali už před časem a byli jsme za ně označováni za rasisty, xenofoby a fašisty. I cenzoři se snažili, seč mohli, aby nás umlčeli.

7.1.2016 v 18:40 | Karma článku: 41.73 | Přečteno: 1882 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Petr Hannig

Ve válce je jasné, kdo je kdo, aneb ti, kteří to spískali se zavčas někam vypaří

Dnes, 21. srpna jsem chtěl psát o tom, jak nás před 49 lety napadla vojska těch, s nimž jsme byli ve vojenské alianci. Jenže do toho přišla Barcelona, Finsko a musím se vyjádřit zase k tomu, před čímž už varuji mnoho let.

21.8.2017 v 15:42 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Petr Bláha

Brzy zapomínáme na 21.srpen 1968. Tehdejší "Běž domů Ivane" by dnes nahradilo mnoho lidí.

Je datum 21.8.1968 a do naší krásné země přijíždění vojska Varšavské smlouvy v čele s ruskou verbeží. Všichni chtěli, aby co nejdříve vypadli, ovšem dnes se zdá dosti lidem, že by nebylo od věci ruské "kamarády" znovu přivítat.

21.8.2017 v 15:18 | Karma článku: 9.36 | Přečteno: 129 | Diskuse

Ladislav Jílek

Srpen 1968 – Mezinárodní dopad

Komentářů k 21. Srpnu se objevilo dost, mezinárodními dopady se však zabývají málo. Podle mne to však stojí za připomenutí, zdá se mi, že mezinárodní důsledky byly velké.

21.8.2017 v 15:08 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Žarko Jovanovič

Srpen 1968 aneb okupace na vlastní přání a pro výstrahu ostatním

Srpen 1968, jednoznačně se jednalo o intervenci, ne okupaci, představitelé SSSR podlehli tlaku svých spojenců, kteří se v ČSR i mimo něj báli o své pozice, sám SSSR neměl prakticky žádný důvod k zásahu a postupoval značně liknavě

21.8.2017 v 14:25 | Karma článku: 10.39 | Přečteno: 325 | Diskuse

Ondřej Mirovský

Srpen 1968 očima Husákových dětí

Známe to z filmů a vyprávění našich rodičů, kterým se při pomyšlení na dny před 49 lety vždy zrychlí tep. Ten pocit, kdy do vaší země přijedou tanky od „přátel“, aby bylo hluboko zašlapáno zrnko naděje socialismu s lidskou tváří.

21.8.2017 v 13:51 | Karma článku: 12.45 | Přečteno: 313 | Diskuse
Počet článků 47 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 961

Uprostřed krize středního věku se snažím pochopit svět kolem sebe.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.