Pyrrhovo vítězství nad špehováním

4. 06. 2015 13:46:49
Tak už nás NSA nesmí špehovat paní Müllerová, to jsme to těm ošklivým amíkům konečně pořádně natřeli!

Sláva převeliká zavládla v táborech všech antiami od mladých anarchistů bez sebemenších životních zkušeností, rozhledu a inteligence, přes kremloboty a rusofily zhusta podporovanými ruskými agenty až po levicové extremisty a bolševiky všeho druhu. V radostném opojení jistě nějakou tu oslavnou dávku do vzduchu vypálili ze svých – v mírotvorném Rusku vyrobených – kalašnikovů také zaprášení vousáči, připraveni v zájmu mírumilovného islámu povraždit všechny bezvěrce či jinověrce. Vousatým tupcům s ručníky na hlavách se divit nelze – konečně si budou moci v klidu telefonicky domluvit plány na nějaký ten atentát aniž by museli pořád měnit simkarty či celé telefony nebo vymýšlet složité šifry. I v elektronické komunikaci budou konečně moci nazývat věci pravými jmény, velebit Alláha a posílat si fotky a videa podřezaných obětí a plány výbušných zařízení. Bolševici se zase řídí svým starým systémem „čím hůře, tím lépe“ a kromě toho, proč si nečutnout do odvěkých nepřátel z demokratického světa. A ostatní? Pominu-li minimální schopnost vidět život v širších souvislostech a v určité části společnosti potleskem odměňovaná plivnutí na cokoliv amerického, zbývá skupina humanistů a naivních propagátorů multikulturního uspořádání světa. Tito lidé považují za ctnost podřezávat své vlastní kultuře a civilizaci existenční větev. Jsou ale podobně vedle, jako třeba neonacisté propagující naštěstí dávno mrtvé kreatury, nechápajíce, že být tyto kreatury opět u moci, bez skrupulí by slovanské neonácky šoupli do plynu. Ani multikulti poblázněnci si neuvědomují, že islamisté by žádné bezvěrce neušetřili jen proto, že se tito na ně mile usmívají.

Leč zpátky ke špehování. Teď tedy má jedna ze světových mocností, za jásotu fanatických obhájců totální svobody, silně přiškrcenou možnost předcházet teroristickým útokům a účinně se proti nim bránit. Ostatně nejen sebe, ale i zbytek „západního“ světa. Škoda, že nám oslavující obhájci lidských práv (mých ovšem ne) také zároveň nenavrhnou jiné řešení terorizmu a islámské invaze do křesťanského světa. Až je samotné jednou začne islám ohrožovat přímo, kam si půjdou pro pomoc? Snad do Saúdské Arábie? Těžko, spíše začnou znovu nadávat na ty prokleté Amíky, kteří kašlou na Evropu a starají se jen sami o sebe a vůbec nic nedělají pro boj s terorizmem a islámem. Třeba někteří nakonec prohlédnou i když to bude jen na pár minut před oddělením své tupé hlavy od zbytku těla.

Kritici „špehování“ asi vůbec nepřemýšlí o tom, že by jednou jejich vlastní děti mohli přijít o život například při nějakém výbuchu v metru, o kterém jaksi předem nikdo nevěděl, protože pro samou svobodu nebylo jak to odhalit a taky tomu zabránit. Opravdu si myslím, že jde spíše o to, hodit těm ošklivým Amíkům další klacík pod nohy než o nějakém sledování elektronické komunikace. Ostatně kolik z jejích kritiků skutečně ví, jak to celé vlastně funguje? Naivní je i jejich představa, že NSA je jedinou světovou tajnou službou, která sleduje toky dat na světových sítích. Ruské tajné služby naši elektronickou poštu jistě sledují také, jenže při absenci skutečné demokracie v Putinově říši se taková informace nezveřejní, nikdo proti špehování neprotestuje a vůbec se o něčem takovém nehovoří. Případně hovoří, ale potom také záhadně umírá. Nebo si snad někdo umí představit ruské poslance, kterak ořezávají pravomoci Putinovým tajným službám? O dalších – britských, francouzských, izraelských a jiných tajných službách si asi nemá cenu dělat iluze. Ostatně české tajné služby řeší převážně osobní spory zkorumpovaných politiků a pokud už upozorní na nějaké nebezpečí stran islamistů, jsou okamžitě osočovány z příklonu ke krajní pravici. Podobně jako občanské sdružení Islám v ČR nechceme, které nemluví o nějakém vyhlazování, stíhání nebo kamenování islamistů, jen o tom, že je tady prostě nechtějí. Lidé, kteří z jakýchkoliv důvodů označují toto sdružení jako extremistické a krajně pravicové by tu možná rádi chtěli ruské tanky nebo černé prapory islámského státu. Budou-li se svými aktivitami i nadále sveřepě pokračovat., možná se některé z těch dvou variant v brzké době dočkají.

Autor: Carlos Sardá | čtvrtek 4.6.2015 13:46 | karma článku: 11.85 | přečteno: 427x

Další články blogera

Carlos Sardá

Zelené mozky opět na scéně

Ekoteroristi ze skupiny Zelený mír nám zase ukázali, jak to s námi – lidstvem – myslí dobře. Sice vytvořili petici, ale ta téměř nikoho nezajímala a téměř nikdo s ní nesouhlasil.

3.10.2016 v 19:48 | Karma článku: 36.68 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Carlos Sardá

Europoslanecké řešení krize

Vypadá to, že europoslanci už nemají do čeho píchnout, resp. že všechno opravdu důležité mají hotové.

5.8.2016 v 21:16 | Karma článku: 31.90 | Přečteno: 752 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michal Svoboda

Pomáhat a chránit policistu Vaice, nebo ne?

Soudní spor Šimona Vaice už asi zná každý čtenář IDnes a nemá cenu ho dál rozebírat. Co v souvislosti s osvobozením považuji za absurdní jsou kritiky a knížecí rady, které se vyrojily proti policistovi a policii.

16.1.2019 v 18:19 | Karma článku: 24.50 | Přečteno: 545 | Diskuse

Jan Dvořák

Nebojte se, u vás ve městě pošty nezruší, jenom je o pár kilometrů přesunou

Nejhorší pro občany ve věku nad „desát“ je fyzické zlenivění. Výmluvou pro omezování pohybu by neměly být mnohdy plané stesky na bolest nohou, páteře nebo snad na srdeční nedostatečnost. Když se chce, jde přece všechno.

16.1.2019 v 17:28 | Karma článku: 13.78 | Přečteno: 382 | Diskuse

Dušan Póč

Bílá zima barvila Vsetíňany do červena

Tak máme za sebou první opravdový nápor letošní zimy. Přestože mrazivé počasí předurčovalo spíše chladné hlavy, u mnohých Vsetíňanů tomu bylo naopak. Ne díky tomu, že v lednu napadl sníh. Na vině byla radnice a technické služby.

16.1.2019 v 17:07 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 321 |

Jiri Kucera

Na obranu premiérky Mayové

Tak, jak se očekávalo, britští poslanci odmítli dohodu o vystoupení Spojeného království z Evropské unie, kterou se sedmadvacítkou dojednala premiérka Theresa Mayová.

16.1.2019 v 15:48 | Karma článku: 26.78 | Přečteno: 441 | Diskuse

Petr Polák

Brexit - EU, média i naši politici z nás dělají hlupáky

Jednání o Brexitu v britském parlamentu procházejí svou nejžhavější fází a média na nás chrlí informace, ze kterých zůstává rozum stát, protože člověk musí zákonitě nabýt dojmu, že Velkou Británii zřejmě vede banda imbecilů.

16.1.2019 v 15:05 | Karma článku: 36.57 | Přečteno: 1071 | Diskuse
Počet článků 47 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 963

Uprostřed krize středního věku se snažím pochopit svět kolem sebe.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Najdete na iDNES.cz