Politicky korektní cesta do pekel

8. 09. 2015 12:22:13
Multikulturní jednání se dnes rovná nekontrolované invazi jiné kultury, jiného náboženství či jiných zákonů, absolutně potlačujících zákony, kulturu a náboženství stávající.

Když má strach africký imigrant – strach před bídou, nutností pracovat nebo suchem, je to chudák zasluhující bezbřehou pomoc, slitování a pochopení. Má-li strach bílý Evropan – před zmenšujícím se životním prostorem, násilím v ulicích, nemocemi, nezaměstnaností, násilnickým a netolerantním náboženstvím a o budoucnost svých dětí, je to rasistický xenofob a fašista, kterého je třeba co nejpřísněji potrestat.

Africký imigrant, bydlící i s rodinou na ulici nebo ve slumu, znečisťující své okolí, okrádající běžné občany či prodávající drogy, je roztomilý člověk s milými exotickými zvyky, jemuž osud nepřál a je třeba poskytnout mu bezbřehou pomoc, slitování a pochopení. Bílý Evropan, nesprávně parkující u supermarketu, nesprávně vyplňující žádost o žádost o žádost o nějaký formulář či náhodou zapomenuvší zaplatit složenku za stočné, je ohavný kriminálník, příživník a je třeba ho ztrestat pokutou, vězením a návštěvou exekutora.

Africký imigrant bez vzdělání, hygienických návyků ani chuti pracovat, ovšem vyžadující v Evropě svatostánek pro své náboženství či absolutní zahalení všech děvčat od pěti do stodvaceti v širokém okolí je prima chlapík, obohacující evropskou kulturu a zachraňující vymírající populaci. Bílá žena na návštěvě muslimské země je donucena se obléci dle tamních zvyklostí, absolutně respektovat místní náboženství a kulturní zvyklosti. Jejich porušení může vést až ke znásilnění případně ukamenování.

Podřezávání a jiné brutální vraždění západních turistů, novinářů či humanitárních pracovníků v muslimských zemích je jen drobnou kaňkou na jinak křišťálově čisté tváři mírumilovného náboženství. Cedule s heslem „imigranty tady nechceme“ je v Evropě považována za extremistický, xenofobní, rasisticko-fašistický důkaz prohnilosti západní kultury a čin hodný pokuty, vězení a zostuzení. Mimochodem, proti cedulím se organizují sluníčkovské demonstrace občas končící násilím vůči držitelům oněch hesel. Ona mírumilovná mlčící většina muslimů se v ulicích neukázala ještě po žádném teroristickém činu nebo vraždě nějakého křesťana či bezvěrce. Pokud se v ulicích muslimové ukázali, tak jen kvůli pálení cizích vlajek, tleskání aktům terorizmu a provolávání nehynoucí slávy vraždícím mučedníkům.

Africký názor na povinnost Evropanů přijmout, ošatit, ubytovat a živit jakýkoliv počet migrantů je považován za spravedlivý, správný a lidsky obhajitelný. Názor bílého Evropana, že se sem všichni Afričané nevejdou a ti, co tu jsou se stávají bezpečnostním rizikem pro celou evropskou civilizaci je považován za xenofobní rasistický a nelidský a je třeba ho tvrdě trestat.

Nepotvrzená fotografie utonulého dítěte, která se úplnou náhodou objevila v médiích v pravou chvíli, bleskově obletěla internet a ( kupodivu asi opomenutím nerozostřená) byla podstrkována všem xenofobům, rasistům a jiným odpůrcům chaotické migrace jako důkaz strašlivého osudu chudáků utíkajících před válkou, hladem a bídou. Fotografie rabujících migrantů v ulicích evropských měst, fotografie migrantů zahazujících potravinovou pomoc uprostřed moře odpadků a špíny, natož informace o jejich nemocech či o okradených Evropanech a znásilněných Evropankách se v médiích objevit nesmí pro zjevnou politickou nekorektnost.

Zastřelený černý ozbrojený lupič v Americe je ostudou západní společnosti. Opatrná kritika požadavku Afrického imigranta ohledně přidělení bydlení, pravidelných dávek jídla a vysokých sociálních dávek je ostudou bílého Evropana.

Zdá se mi to nebo je něco opravdu špatně?

A ještě poznámka na závěr. Imigranti teď v Německu hromadně konvertují ke křesťanství, aby měli větší šanci dostat azyl. A sociální dávky. Odklon od islámu je ale přece pro muslimy smrtelný hřích, ne? To jeli přes půl světa, aby se tu z nich ze strachu před válkou stali křesťané? Proč prostě ze strachu doma „nedrželi hubu a krok“? Přišlo by je to levněji, pohodlněji a nemuseli by odjíždět do zemí těch hnusných, nevěřících psů. Nebo že by pro tučné dávky a pohodlné živobytí v Evropě velký Alláh přimhouřil oko nad konverzí k jiné víře? A až dostanou azyl, zase se konvertují na musulmany, protože budou mít v součtu větší práva než místní občané? Kdy začnou sluníčkáři a politici hájit i moje lidská práva, právo na lepší život, právo na svobodu vyznání, právo na svobodu, právo...?

Autor: Carlos Sardá | úterý 8.9.2015 12:22 | karma článku: 36.51 | přečteno: 1021x

Další články blogera

Carlos Sardá

Zelené mozky opět na scéně

Ekoteroristi ze skupiny Zelený mír nám zase ukázali, jak to s námi – lidstvem – myslí dobře. Sice vytvořili petici, ale ta téměř nikoho nezajímala a téměř nikdo s ní nesouhlasil.

3.10.2016 v 19:48 | Karma článku: 36.68 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Carlos Sardá

Europoslanecké řešení krize

Vypadá to, že europoslanci už nemají do čeho píchnout, resp. že všechno opravdu důležité mají hotové.

5.8.2016 v 21:16 | Karma článku: 31.90 | Přečteno: 752 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michal Svoboda

Pomáhat a chránit policistu Vaice, nebo ne?

Soudní spor Šimona Vaice už asi zná každý čtenář IDnes a nemá cenu ho dál rozebírat. Co v souvislosti s osvobozením považuji za absurdní jsou kritiky a knížecí rady, které se vyrojily proti policistovi a policii.

16.1.2019 v 18:19 | Karma článku: 28.36 | Přečteno: 721 | Diskuse

Jan Dvořák

Nebojte se, u vás ve městě pošty nezruší, jenom je o pár kilometrů přesunou

Nejhorší pro občany ve věku nad „desát“ je fyzické zlenivění. Výmluvou pro omezování pohybu by neměly být mnohdy plané stesky na bolest nohou, páteře nebo snad na srdeční nedostatečnost. Když se chce, jde přece všechno.

16.1.2019 v 17:28 | Karma článku: 14.40 | Přečteno: 455 | Diskuse

Dušan Póč

Bílá zima barvila Vsetíňany do červena

Tak máme za sebou první opravdový nápor letošní zimy. Přestože mrazivé počasí předurčovalo spíše chladné hlavy, u mnohých Vsetíňanů tomu bylo naopak. Ne díky tomu, že v lednu napadl sníh. Na vině byla radnice a technické služby.

16.1.2019 v 17:07 | Karma článku: 15.78 | Přečteno: 343 |

Jiri Kucera

Na obranu premiérky Mayové

Tak, jak se očekávalo, britští poslanci odmítli dohodu o vystoupení Spojeného království z Evropské unie, kterou se sedmadvacítkou dojednala premiérka Theresa Mayová.

16.1.2019 v 15:48 | Karma článku: 27.26 | Přečteno: 459 | Diskuse

Petr Polák

Brexit - EU, média i naši politici z nás dělají hlupáky

Jednání o Brexitu v britském parlamentu procházejí svou nejžhavější fází a média na nás chrlí informace, ze kterých zůstává rozum stát, protože člověk musí zákonitě nabýt dojmu, že Velkou Británii zřejmě vede banda imbecilů.

16.1.2019 v 15:05 | Karma článku: 37.23 | Přečteno: 1140 | Diskuse
Počet článků 47 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 963

Uprostřed krize středního věku se snažím pochopit svět kolem sebe.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Najdete na iDNES.cz