Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Politicky korektní cesta do pekel

8. 09. 2015 12:22:13
Multikulturní jednání se dnes rovná nekontrolované invazi jiné kultury, jiného náboženství či jiných zákonů, absolutně potlačujících zákony, kulturu a náboženství stávající.

Když má strach africký imigrant – strach před bídou, nutností pracovat nebo suchem, je to chudák zasluhující bezbřehou pomoc, slitování a pochopení. Má-li strach bílý Evropan – před zmenšujícím se životním prostorem, násilím v ulicích, nemocemi, nezaměstnaností, násilnickým a netolerantním náboženstvím a o budoucnost svých dětí, je to rasistický xenofob a fašista, kterého je třeba co nejpřísněji potrestat.

Africký imigrant, bydlící i s rodinou na ulici nebo ve slumu, znečisťující své okolí, okrádající běžné občany či prodávající drogy, je roztomilý člověk s milými exotickými zvyky, jemuž osud nepřál a je třeba poskytnout mu bezbřehou pomoc, slitování a pochopení. Bílý Evropan, nesprávně parkující u supermarketu, nesprávně vyplňující žádost o žádost o žádost o nějaký formulář či náhodou zapomenuvší zaplatit složenku za stočné, je ohavný kriminálník, příživník a je třeba ho ztrestat pokutou, vězením a návštěvou exekutora.

Africký imigrant bez vzdělání, hygienických návyků ani chuti pracovat, ovšem vyžadující v Evropě svatostánek pro své náboženství či absolutní zahalení všech děvčat od pěti do stodvaceti v širokém okolí je prima chlapík, obohacující evropskou kulturu a zachraňující vymírající populaci. Bílá žena na návštěvě muslimské země je donucena se obléci dle tamních zvyklostí, absolutně respektovat místní náboženství a kulturní zvyklosti. Jejich porušení může vést až ke znásilnění případně ukamenování.

Podřezávání a jiné brutální vraždění západních turistů, novinářů či humanitárních pracovníků v muslimských zemích je jen drobnou kaňkou na jinak křišťálově čisté tváři mírumilovného náboženství. Cedule s heslem „imigranty tady nechceme“ je v Evropě považována za extremistický, xenofobní, rasisticko-fašistický důkaz prohnilosti západní kultury a čin hodný pokuty, vězení a zostuzení. Mimochodem, proti cedulím se organizují sluníčkovské demonstrace občas končící násilím vůči držitelům oněch hesel. Ona mírumilovná mlčící většina muslimů se v ulicích neukázala ještě po žádném teroristickém činu nebo vraždě nějakého křesťana či bezvěrce. Pokud se v ulicích muslimové ukázali, tak jen kvůli pálení cizích vlajek, tleskání aktům terorizmu a provolávání nehynoucí slávy vraždícím mučedníkům.

Africký názor na povinnost Evropanů přijmout, ošatit, ubytovat a živit jakýkoliv počet migrantů je považován za spravedlivý, správný a lidsky obhajitelný. Názor bílého Evropana, že se sem všichni Afričané nevejdou a ti, co tu jsou se stávají bezpečnostním rizikem pro celou evropskou civilizaci je považován za xenofobní rasistický a nelidský a je třeba ho tvrdě trestat.

Nepotvrzená fotografie utonulého dítěte, která se úplnou náhodou objevila v médiích v pravou chvíli, bleskově obletěla internet a ( kupodivu asi opomenutím nerozostřená) byla podstrkována všem xenofobům, rasistům a jiným odpůrcům chaotické migrace jako důkaz strašlivého osudu chudáků utíkajících před válkou, hladem a bídou. Fotografie rabujících migrantů v ulicích evropských měst, fotografie migrantů zahazujících potravinovou pomoc uprostřed moře odpadků a špíny, natož informace o jejich nemocech či o okradených Evropanech a znásilněných Evropankách se v médiích objevit nesmí pro zjevnou politickou nekorektnost.

Zastřelený černý ozbrojený lupič v Americe je ostudou západní společnosti. Opatrná kritika požadavku Afrického imigranta ohledně přidělení bydlení, pravidelných dávek jídla a vysokých sociálních dávek je ostudou bílého Evropana.

Zdá se mi to nebo je něco opravdu špatně?

A ještě poznámka na závěr. Imigranti teď v Německu hromadně konvertují ke křesťanství, aby měli větší šanci dostat azyl. A sociální dávky. Odklon od islámu je ale přece pro muslimy smrtelný hřích, ne? To jeli přes půl světa, aby se tu z nich ze strachu před válkou stali křesťané? Proč prostě ze strachu doma „nedrželi hubu a krok“? Přišlo by je to levněji, pohodlněji a nemuseli by odjíždět do zemí těch hnusných, nevěřících psů. Nebo že by pro tučné dávky a pohodlné živobytí v Evropě velký Alláh přimhouřil oko nad konverzí k jiné víře? A až dostanou azyl, zase se konvertují na musulmany, protože budou mít v součtu větší práva než místní občané? Kdy začnou sluníčkáři a politici hájit i moje lidská práva, právo na lepší život, právo na svobodu vyznání, právo na svobodu, právo...?

Autor: Carlos Sardá | úterý 8.9.2015 12:22 | karma článku: 36.43 | přečteno: 1017x

Další články blogera

Carlos Sardá

Zelené mozky opět na scéně

Ekoteroristi ze skupiny Zelený mír nám zase ukázali, jak to s námi – lidstvem – myslí dobře. Sice vytvořili petici, ale ta téměř nikoho nezajímala a téměř nikdo s ní nesouhlasil.

3.10.2016 v 19:48 | Karma článku: 36.60 | Přečteno: 1187 | Diskuse

Carlos Sardá

Europoslanecké řešení krize

Vypadá to, že europoslanci už nemají do čeho píchnout, resp. že všechno opravdu důležité mají hotové.

5.8.2016 v 21:16 | Karma článku: 31.76 | Přečteno: 748 | Diskuse

Carlos Sardá

Evropa na skluzavce

Mít nějaké vlasy, jistě bych při sešupu na skluzavce všech těch korektností cítil, jak mi je cestou do pekla vítr čechrá.

15.1.2016 v 14:14 | Karma článku: 33.27 | Přečteno: 513 | Diskuse

Carlos Sardá

Evropská zbabělost pokračuje

Začínají se vyplňovat černé scénáře, které mnozí z nás naznačovali už před časem a byli jsme za ně označováni za rasisty, xenofoby a fašisty. I cenzoři se snažili, seč mohli, aby nás umlčeli.

7.1.2016 v 18:40 | Karma článku: 41.73 | Přečteno: 1882 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Turner

Já ho chtěl volit a on je teplej!

To je rána za ranou, všechno se hroutí a na nic už se v naší politice nemohu spolehnout. Jelikož nečtu bulvár, neměl jsem vůbec ani podezření, že je Matěj Stropnický na kluky, a jelikož nesleduji seriály, neznám ani jeho milence.

19.10.2017 v 21:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 11 | Diskuse

Václav Šubrt

„Nesnesitelná“ bezobsažnost voleb (zamyšlení nad blížícími se volbami)

Prvním pozoruhodným rysem nadcházejících voleb je množství stran a hnutí, které kandidují a které mají šanci na proniknutí do Sněmovny.

19.10.2017 v 20:22 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 77 | Diskuse

Jiřina Holotová

Pan Panevropa, jeho ODS a všichni dobří krajánci

Ivánku, jsi teď nějaký hezčí než dřív. Já se teď docela změnil. Dřív jsem myslel jen na sebe. A teď chci dělat dobré skutky. Co to máš na tváři? Jakoby ti tam zase rostla medvědí kůže. Ivan se podíval do zrcátka a oddechl si.

19.10.2017 v 20:14 | Karma článku: 14.46 | Přečteno: 284 | Diskuse

Pavel Strunz

Modré – nebo světlé zítřky? Díl třetí: Argumenty a protiargumenty.

Život v Unii samozřejmě není zcela černý. Vynikající jsou na ní původní myšlenky Evropského společenství: volný obchod, volný pohyb osob (s jistými pojistkami), služeb, kapitálu.

19.10.2017 v 20:10 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 71 | Diskuse

Petr Hlinomaz

Malé politické strany

Skutečně volbou malé politické strany může propadnout váš hlas? Je pravda, že tím zvýšíte šanci hnutí ANO a Komunistů?

19.10.2017 v 20:06 | Karma článku: 4.58 | Přečteno: 99 | Diskuse
Počet článků 47 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 962

Uprostřed krize středního věku se snažím pochopit svět kolem sebe.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.