Evropská zbabělost pokračuje

7. 01. 2016 18:40:29
Začínají se vyplňovat černé scénáře, které mnozí z nás naznačovali už před časem a byli jsme za ně označováni za rasisty, xenofoby a fašisty. I cenzoři se snažili, seč mohli, aby nás umlčeli.

Sluníčkáři všech zemí se spojili, a odsoudili nás jako hlupáky, mající nesmyslný strach z těch milých a hodných Afričanů a arabů, kteří se k nám jedou schovat před nepřízní osudu.

Vítání migrantů neznalo meze a mnozí politici a hlavy států sbírali politické body (zvláště u levice), když s nosem hrdě vztyčeným celému světu ukazovali, jak jsou humánní a dobrosrdeční.

Po několika měsících bezbřehého a nekontrolovaného vítání a přijímání si pojednou některé země, původně nejhrději se hlásící k pomoci bližním, potichu uvědomily, že nemohou donekonečna ohrožovat bezpečnost svých obyvatel a rychle přiškrcují příliv barbarů do své civilizace. Hrdý národ Němců, tahounů evropského hospodářství, už tak po léta ponižovaný úřady příliš neřešenou kriminalitou migrantů převážně z Turecka, začíná padat do kolen pod náporem spolkovou vládou pozvaných migrantů z Afriky a arabských zemí. Tvrdý hák dostali Němci na Silvestra při organizovaném útoku tisíců mladých a silných barbarů, toho času schovávajících se před bídou a násilím v příjemné germánské náruči. V několika velkých městech vyrazili ony tisíce středověkých šmejdů nikoliv poděkovat německému lidu za pomoc a peníze, ale pěkně si osahat domorodé ženy a ukázat jim, kdo že tu bude brzy pánem. Minimálně dvě ženy rovnou znásilnili, asi aby rozjeli plán Angely Merkelové zastavit pád populační křivky a obohatit germánský genofond. Tato donedávna halasně se projevující ochránkyně (cizích) lidských práv se teď kupodivu moc neukazuje. Velmi zajímavé (a velmi vypovídající) bylo, že nám první dny po útoku veřejnoprávní televize, placená z našich poplatků, nepřinesla o této důležité události ani slovo a její komerční konkurentky vše odbyly kratičkou zprávou na konci relace někde mezi dvojhlavým telátkem a nově objevenou plísní.

Vláda je zděšena a dokonce prý překvapena těmito událostmi. Všichni slibují rychlé a spravedlivé vyšetření událostí, dopadení pachatelů a jejich přísné potrestání. Nikoliv, žádné dopadení ani potrestání se konat nebude, protože to politici nechtějí! Museli by totiž přiznat, že migranti jsou velikým rizikem a tudíž popřít vše, co tak dlouho a tak vehementně cpali svým lidem do hlav. A museli by nést politickou odpovědnost, čili odejít ze svých funkcí. Jenže kde by potom brali své eurozlaťáky? A tak se dozvídáme, že útoky tisíců Afričanů a arabů nelze nijak spojovat s migrační vlnou – takže je nejspíše zrovinka ten večer přivezli na místo nějací nepřejícní mimozemšťané. Doporučení primátorky Kolína nad Rýnem už ale přesáhlo všechny meze slušnosti, když poradila ženám, aby si od černých imigrantů držely odstup na délku paže. Co takhle doporučit oněm primitivním převážně muslimům, aby si drželi odstup od Evropy? Nebylo by to lepší, než odvolávat z míst kde se potulují bandy nadržených a násilnických barbarů policii a pro jistotu vypnout všechny kamery? Bude tenhle tvrdý hák do Německé brady stačit nebo bude třeba dostat K.O., aby si konečně i politici uvědomili, že už MUSÍ začít bránit své země, svůj lid a svou kulturu?

Musíme doufat, že se nezačnou vyplňovat ještě černější scénáře, ve kterých mnozí z nás upozorňovali na to, že se situace v Evropě může zvrhnout v brutální občanskou válku, ve které budou lítat lidské třísky a demokracie bude vyhnána daleko za humna.

Autor: Carlos Sardá | čtvrtek 7.1.2016 18:40 | karma článku: 41.74 | přečteno: 1885x

Další články blogera

Carlos Sardá

Zelené mozky opět na scéně

Ekoteroristi ze skupiny Zelený mír nám zase ukázali, jak to s námi – lidstvem – myslí dobře. Sice vytvořili petici, ale ta téměř nikoho nezajímala a téměř nikdo s ní nesouhlasil.

3.10.2016 v 19:48 | Karma článku: 36.68 | Přečteno: 1194 | Diskuse

Carlos Sardá

Europoslanecké řešení krize

Vypadá to, že europoslanci už nemají do čeho píchnout, resp. že všechno opravdu důležité mají hotové.

5.8.2016 v 21:16 | Karma článku: 31.90 | Přečteno: 752 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Michal Svoboda

Pomáhat a chránit policistu Vaice, nebo ne?

Soudní spor Šimona Vaice už asi zná každý čtenář IDnes a nemá cenu ho dál rozebírat. Co v souvislosti s osvobozením považuji za absurdní jsou kritiky a knížecí rady, které se vyrojily proti policistovi a policii.

16.1.2019 v 18:19 | Karma článku: 24.64 | Přečteno: 545 | Diskuse

Jan Dvořák

Nebojte se, u vás ve městě pošty nezruší, jenom je o pár kilometrů přesunou

Nejhorší pro občany ve věku nad „desát“ je fyzické zlenivění. Výmluvou pro omezování pohybu by neměly být mnohdy plané stesky na bolest nohou, páteře nebo snad na srdeční nedostatečnost. Když se chce, jde přece všechno.

16.1.2019 v 17:28 | Karma článku: 14.08 | Přečteno: 382 | Diskuse

Dušan Póč

Bílá zima barvila Vsetíňany do červena

Tak máme za sebou první opravdový nápor letošní zimy. Přestože mrazivé počasí předurčovalo spíše chladné hlavy, u mnohých Vsetíňanů tomu bylo naopak. Ne díky tomu, že v lednu napadl sníh. Na vině byla radnice a technické služby.

16.1.2019 v 17:07 | Karma článku: 15.23 | Přečteno: 321 |

Jiri Kucera

Na obranu premiérky Mayové

Tak, jak se očekávalo, britští poslanci odmítli dohodu o vystoupení Spojeného království z Evropské unie, kterou se sedmadvacítkou dojednala premiérka Theresa Mayová.

16.1.2019 v 15:48 | Karma článku: 26.78 | Přečteno: 441 | Diskuse

Petr Polák

Brexit - EU, média i naši politici z nás dělají hlupáky

Jednání o Brexitu v britském parlamentu procházejí svou nejžhavější fází a média na nás chrlí informace, ze kterých zůstává rozum stát, protože člověk musí zákonitě nabýt dojmu, že Velkou Británii zřejmě vede banda imbecilů.

16.1.2019 v 15:05 | Karma článku: 36.57 | Přečteno: 1071 | Diskuse
Počet článků 47 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 963

Uprostřed krize středního věku se snažím pochopit svět kolem sebe.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Najdete na iDNES.cz